Medycyna estetyczna w Centrum Solutaris

Medycyna estetyczna zajmuje się przeciwdziałaniem negatywnemu wpływowi wieku i innych czynników na urodę. Zabiegi medycyny estetycznej przywracają młody, atrakcyjny wygląd i poprawiają samopoczucie. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się nieinwazyjne lub niskoinwazyjne zabiegi wykonywane w warunkach ambulatoryjnych. Nie towarzyszy im ryzyko związane z chirurgią plastyczną, nie wymagają hospitalizacji i długiej rekonwalescencji pooperacyjnej. Większość takich niechirurgicznych technik medycznych to wykonywane w gabinecie lekarskim zabiegi, które trwają krótko, są bezpieczne, a efekty dają natychmiast.!

Centrum Solutaris wprowadziło do oferty szereg zabiegów medycyny estetycznej, wykorzystujących różne techniki poprawy wyglądu twarzy, szyi i dekoltu oraz pozostałych części ciała. Szczegółowe informacje na ich temat znaleźć można w sekcji „Usługi” naszego serwisu. Tu wymienimy tylko najpopularniejsze z nich:

Wszystkie te zabiegi można już wykonać w naszym centrum. Niektóre z nich są dość kosztowne, ale dzięki nawiązaniu przez nas współpracy z Santander Bank możliwy będzie zakup tych usług na dogodnie rozłożone raty.

Medycyna estetyczna