Blog

Rejestracja do porad telefonicznych już wkrótce online

Jesteśmy w trakcie testów nowej strony naszego serwisu, zatytułowanej “Teleporady”, a przeznaczonej wyłącznie do składania zamówień na telefoniczne porady lekarskie. Znajdować się na niej będzie prosty formularz, umożliwiający wybór poradni, lekarza i rodzaju porady oraz połączenie z systemem szybkich płatności DotPay.

Do czasu uruchomienia strony “Teleporady”, które spodziewane jest za około dwa tygodnie, konsultacje telefoniczne można zamówić telefonicznie, pod numerem 77 333 00 20, gdzie można też uzyskać informacje o dostępności poszczególnych poradni, usług i lekarzy oraz o najwcześniejszych wolnych terminach konsultacji. Mamy nadzieję, że uruchomienie tych zdalnych konsultacji pomoże osobom, które z różnych względów nie mogą obecnie dotrzeć do lekarza specjalisty osobiście. Dla jakości konsultacji ważne jest, aby sfotografować lub zeskanować i przesłać pocztą elektroniczną na adres Centrum Solutaris wyniki badań i inne ważne w diagnostyce dokumenty medyczne, co pozwoli recepcji Centrum przekazać je lekarzowi w formie elektronicznej przed terminem konsultacji.

Wraz z publikacją strony “Teleporady” zamieścimy w naszym serwisie poradnik, krok po kroku opisujący, jak z niej korzystać. Osoby, które nie mają dostępu do internetu, dalej będą mogły rejestrować się telefonicznie.

7 kwietnia 2020 Nowości w ofercie, Porady i leczenie, Wiadomości, Wywiady
About kubala.it

advanced-floating-content-close-btn

Kędzierzyn-Koźle

+48 77 333 00 20

Krapkowice

+48 77 403 41 32