O Centrum

01Nasze początki

Szanowni Państwo!

Już siódmy rok mija od czasu, kiedy w roku 2012 po raz pierwszy otworzyliśmy drzwi do Centrum Rehabilitacji i Kardiologii Solutaris. Była to wówczas w Kędzierzynie-Koźlu jedyna w swoim rodzaju i pionierska prywatna placówka medyczna – wielospecjalistyczna poradnia zdrowia, z rozbudowanym działem kardiologii i działem fizjoterapii.

7Lat doświadczenia
27Poradni specjalistycznych
55Lekarzy
1400Pacjentów miesięcznie

02Liczby

Od tamtych dni minęło kilka długich lat, w czasie których mnóstwo energii i innych zasobów poświęciliśmy, żeby nasze Centrum było dokładnie takim miejscem, w jakim chcieliby się leczyć pacjenci z Kędzierzyna-Koźla i innych, pobliskich miejscowości. W naszej kędzierzyńskiej placówce przeszło 50 lekarzy przyjmuje obecnie prawie 1400 pacjentów miesięcznie w 27 poradniach specjalistycznych, a w uruchomionej w kwietniu 2018 roku placówce w Krapkowicach do dyspozycji pacjentów mamy 24 lekarzy w 18 poradniach specjalistycznych.

03Nasze cele

Naszymi ambicjami zawsze były i są wysoka jakość diagnostyki i porad lekarskich, skuteczność fizjoterapii, przyjazna i profesjonalna obsługa na każdym etapie kontaktów pacjenta z placówką oraz wygodne, czyste, funkcjonalne i dogodnie położone poradnie. Mamy nadzieję, że nasze starania zaowocują pełnym zadowoleniem każdego pacjenta z jakości leczenia i obsługi w Centrum Solutaris, co nie znaczy, że niczego w organizacji Centrum nie da się już ulepszyć lub poprawić. Dlatego bardzo ważne są dla nas Państwa opinie i uwagi na temat pracy poradni, które przekazać można poprzez wypełnienie dostępnych w placówkach anonimowych ankiet dla pacjentów lub drogą elektroniczną – poprzez nasz serwis internetowy. Zapraszamy!

Maria Prokopczuk

Janusz Prokopczuk

advanced-floating-content-close-btn

Kędzierzyn-Koźle

+48 77 333 00 20

Krapkowice

+48 77 403 41 32