Zakłady pracy

Centrum Solutaris jest największą niepubliczną, wielospecjalistyczną przychodnią w Kędzierzynie-Koźlu i okolicach.

Pacjenci naszego Centrum mogą skorzystać z pomocy lekarzy przeszło 25 specjalizacji medycznych. Z naszych usług korzystają czołowe przedsiębiorstwa rynku ubezpieczeń medycznych oraz liczne zakłady pracy.

Zapewnienie pracownikom korzystnych warunków opieki zdrowotnej w nowoczesnej, prywatnej placówce medycznej to wyższy prestiż pracodawcy, lepszy stan zdrowia i większa identyfikacja pracowników z firmą oraz wyższa wydajność pracy przy mniejszej absencji chorobowej.

Prywatne świadczenia medyczne stanowią ważne uzupełnienie dla społecznych świadczeń medycznych, których dostępność często jest ograniczona i których jakość czasem nie spełnia oczekiwań pacjentów.

Dostęp do takich świadczeń pracownicy uzyskują najczęściej poprzez zbiorowe umowy ubezpieczeniowe, zawierane przez pracodawcę w ich imieniu, albo poprzez zakup przez pracowników pakietów świadczeń zdrowotnych bezpośrednio od placówki medycznej, na warunkach wynegocjowanych przez pracodawcę. Koszty ubezpieczeń lub pakietów świadczeń medycznych mogą być w całości lub w części sfinansowane przez pracodawcę lub pracowników firmy, mogą też być w całości opłacone przez pracownika, wkładem pracodawcy jest w takim przypadku zapewnienie pracownikom – poprzez zbiorowe zakupy usług – korzystnych cen świadczeń medycznych.

Zakup pakietów świadczeń medycznych to bardzo dobre rozwiązanie dla firmy każdej wielkości, ponieważ w każdej skali można wypracować optymalny model współpracy. Wśród obsługiwanych przez Centrum Solutaris przedsiębiorstw są zarówno wielkie zakłady przemysłowe, jak i podmioty zatrudniające kilkanaście osób, a nawet indywidualni przedsiębiorcy i osoby prywatne.

Nasze zalety

  • przeszło 25 poradni specjalistycznych,
  • szeroki zakres badań laboratoryjnych i obrazowych,
  • wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny,
  • dobrze wyposażony dział fizjoterapii,
  • nowoczesne i estetyczne wnętrza,
  • doświadczony i wysoko wykwalifikowany personel,
  • dogodna lokalizacja,
  • na miejscu apteka i salon optyczny (tylko K-Koźle),
  • własny parking (tylko K-Koźle),
  • dobry dojazd samochodem, a w K-Koźlu także środkami komunikacji miejskiej.

Od maja 2018 roku działa nowa, zamiejscowa placówka Solutaris w Krapkowicach.

Aby dowiedzieć się więcej o zakresie dostępnych w pakietach dla firm usług medycznych, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 609 801 214 lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@solutaris.pl

advanced-floating-content-close-btn

Kędzierzyn-Koźle

+48 77 333 00 20

Krapkowice

+48 77 403 41 32