Alergie i nietolerancje pokarmowe

Alergie i nietolerancje pokarmowe

 

RODZAJ BADANIA CENA OPIS
Badanie w kierunku pasożytów jelitowych 150 zł Badanie w kierunku pasożytów jelitowych to badanie kału pozwalające na wykrycie pasożytów jelitowych. W Instytucie Mikroekologii badanie to wykonuje się zarówno metodą mikroskopową, jak i testem immunoenzymatycznym (ELISA).
KyberMyk – badanie w kierunku obecności grzybów w przewodzie pokarmowym 150 zł To badanie ilościowe i jakościowe oceniające liczebność grzybów m.in. drożdżopodobnych z rodzaju Candida w jelicie. Materiałem do badania jest kał
Kalprotektyna badanie – parametr sprawdzający stan zapalny jelita 150 zł Wskazaniem do wykonania badania są:

nieswoiste choroby zapalne jelit – u pacjentów z nieswoistymi chorobami zapalnymi jelit z wdrożoną terapią oznaczenie kalprotektyny służy ocenie efektów terapeutycznych i kontroli stanów bezobjawowych w celu wczesnego wykrycia i zapobiegania stanów zaostrzenia choroby,
zespół jelita nadwrażliwego – diagnostyka i ocena,
rozróżnienie pomiędzy aktywną formą przewlekłej choroby zapalnej jelit a zespołem jelita drażliwego.

Zonulina – badanie sprawdzające szczelność bariery jelitowej 260 zł Wskazania do wykonania badania:

ocena szczelności jelit,
ocena zaawansowania stanu zapalnego w obrębie jelit,
choroby autoimmunologiczne,
nieswoiste choroby zapalne jelit,
alergia IgG-zależna.

KyberKompakt – badanie mikroflory jelit i grzybów w przewodzie pokarmowym 420 zł KyberKompakt to kompleksowe badanie mikroflory jelit. Jest to ilościowa i jakościowa diagnostyka bakterii wskaźnikowych oraz grzybów (w tym Candida) występujących w jelicie.
Badanie ocenia występowanie oraz stopień ewentualnej dysbiozy w przewodzie pokarmowym. Wynik badania zawiera ocenę, interpretację oraz propozycję terapeutyczną (terapia mikrobiologiczna), opracowaną na podstawie zarówno uzyskanych wyników, jak i jednostki chorobowej stwierdzanej u pacjenta. Materiałem do badania jest kał.
ImuPro Screen+ – badanie w kierunku alergii pokarmowej opóźnionej 430 zł ImuPro Screen+ to badanie w kierunku alergii pokarmowej opóźnionej, IgG-zależnej; typu III. Bada 44 składniki pokarmowe. Alergia ta należy do nadwrażliwości pokarmowych i jest często mylnie nazywana nietolerancją.
KyberKompaktPro – kompleksowe badanie mikroflory jelit (bakterii i grzybów) 490 zł KyberKompaktPro to kompleksowe badanie mikroflory jelit. Jest to ilościowa i jakościowa diagnostyka bakterii wskaźnikowych oraz grzybów występujących w jelicie.
Badanie ocenia występowanie oraz stopień ewentualnej dysbiozy w przewodzie pokarmowym. Wynik badania zawiera ocenę, interpretację oraz propozycję terapeutyczną (terapia mikrobiologiczna), opracowaną na podstawie zarówno uzyskanych wyników, jak i jednostki chorobowej stwierdzanej u pacjenta. Materiałem do badania jest kał.
KyberKompaktPro + pasożyty jelitowe – pakiet badań mikroflory jelit i badań w kierunku pasożytów jelitowych 610 zł KyberKompaktPro + pasożyty jelitowe – pakiet badań mikroflory jelit i badań w kierunku pasożytów jelitowych
ImuPro Basic – badanie na alergię pokarmową opóźnioną (badanie na nietolerancję pokarmową) 900 zł ImuPro Basic to badanie w kierunku alergii pokarmowej opóźnionej, IgG-zależnej; typu III. Bada 90 składników pokarmowych. Alergia ta należy do nadwrażliwości pokarmowych i jest często mylnie nazywana nietolerancją.
ImuPro Complete – badanie w kierunku alergii pokarmowej opóźnionej 1700 zł ImuPro to badanie w kierunku alergii pokarmowej opóźnionej, IgG-zależnej, typu III. Alergia ta należy do nadwrażliwości pokarmowych i jest często mylnie nazywana nietolerancją pokarmową.
KyberKompaktPro + ImuPro Complete – pakiet badań mikroflory jelit i alergii pokarmowej opóźnionej 2100 zł KyberKompaktPro + ImuPro Complete – pakiet badań mikroflory jelit i alergii pokarmowej opóźnionej
advanced-floating-content-close-btn

Kędzierzyn-Koźle

+48 77 333 00 20

Krapkowice

+48 77 403 41 32