Blog

Podwyższone standardy bezpieczeństwa epidemiologicznego w Solutaris

Po kilkutygodniowej przerwie, spowodowanej ograniczeniami wprowadzonymi przez władze w związku z epidemią, nasze poradnie ponownie przyjmują Pacjentów w normalnych dniach i godzinach. Aby skutecznie przeciwdziałać infekcjom wirusowym, w obu naszych placówkach obowiązują jednak podwyższone środki bezpieczeństwa. W związku z tym prosimy Państwa o:

1. Umawianie wizyt drogą telefoniczną lub poprzez system rejestracji w naszym serwisie internetowym.
2. Przychodzenie do przychodni bez osób towarzyszących, chyba że jest to konieczne (opiekunowie dzieci, osób starszych lub niepełnosprawnych).
3. Punktualność – ścisłe przestrzeganie umówionej godziny wizyty u lekarza.
4. Pomiar temperatury – przed wejściem do gabinetu nasz personel bezdotykowo zmierzy temperaturę Pacjenta.
5. Zapoznanie się i podpisanie oświadczena, dotyczącego subiektywnej oceny stanu zdrowia w odniesieniu do COVID-19.
6. Stosowanie się do zaleceń personelu przychodni, między innymi w zakresie miejsca oczekiwania na konsultację i dezynfekcji rąk.

Dla Państwa bezpieczeństwa obie nasze placówki wyposażyliśmy w ekrany izolujące Pacjentów od personelu oraz dozowniki środków dezynfekcyjnych do odkażania rąk. Ponadto elementy wyposażenia przychodni, z którymi często mają kontakt Pacjenci i lekarze, takie jak klamki drzwi i poręcze oraz miejsca, w których często przebywają różne osoby regularnie poddawane są dezynfekcji przez nasz personel. Jesteśmy świadomi, że podjęte przez nas środki ostrożności mogą być powodem pewnych niedogodności, dlatego prosimy Państwa o wyrozumiałość.

Zespół Centrum Solutaris

12 maja 2020 Nowości w ofercie, Porady i leczenie, Wiadomości
About kubala.it

advanced-floating-content-close-btn

Kędzierzyn-Koźle

+48 77 333 00 20

Krapkowice

+48 77 403 41 32